Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Nissan

 

Jesteśmy rzetelną i odpowiedzialną firmą zajmującą się kupowaniem pojazdów samochodowych za gotówkę, zarazem od osób prywatnych, w tym także firm lub korporacji. Jesteśmy aktywni na rynku aut używanych od 1995 roku - wtedy też powstał impuls dotyczący tego co będziemy chcieli robić. Samochody są naszą pasją od tak wielu lat, bezustannie rozszerzamy swą wiedzę w tym temacie, orientujemy się w sposób bieżący na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje obecnie panujące, zapotrzebowanie rynku na dane modele, objętości silnika lub też rodzaj paliwa. Staramy się stale śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w bardzo sumienny sposób wycenić każdy pojazd samochodowy i uczciwie za niego zapłacić. Nasze doświadczenie sprawia, iż jesteśmy nie jedynie zainteresowani samochodami popularnymi, ale również samochodami nietypowymi i nawet wręcz nieatrakcyjnymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług, wierzymy, że spełnimy każde Państwa wymagania. Jeśli już zadecydowałeś, iż pragniesz sprzedać swoje auto odpowiednim wyborem będzie skontaktowanie się z nami.

W ostatnim czasie najbardziej popularnym samochodem marki Nissan jest model Nissan Qashqai. Wszystko to dzięki niezwykłemu komfortowi jaki daje jazda tym modelem, oraz dobrej reklamie i przystępnej cenie. Koszty zakupu tego modelu w salonach wahają się w granicach siedemdziesięcio tysięcy złotych. Jak za tak dobry samochód można by powiedzieć, iż nie jest to wygórowana cena. Japońskie auta zalewają ulice naszego kraju, a to oznacza fakt, iż wiele ludzi sobie ceni ich produkcję, oraz stać ich na takie samochody. Równie często modele Nissana trafiają na nasz Skup Nissan. Większość z nich jest w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym, gdzie pierwotny właściciel po prostu się znudził i chce wymienić auto na nowsze, dostając przy tym spory zastrzyk gotówki. Coraz więcej osób wybiera skupy aut używanych, jako miejsca gdzie mogą pozbyć się swoich czterech kółek.
                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.