Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Mercedes

 

Jesteśmy rzetelną i odpowiedzialną firmą zajmującą się odkupowaniem floty samochodowej za gotówkę, zarazem od klientów prywatnych, jak też zakładów pracy lub korporacji. Jesteśmy aktywni na rynku pojazdów używanych od 1995 roku - wtedy też powstał impuls dotyczący tego co będziemy chcieli robić. Samochody są naszą pasją od tak wielu lat, cały czas poszerzamy swoją wiedzę na ten temat, orientujemy się na bieżąco na rynku samochodowym. Znamy tendencje współcześnie panujące, zapotrzebowanie rynku na określone modele, pojemności silnika czy też typ paliwa. Staramy się systematycznie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w niezwykle sumienny sposób wycenić każdego typu samochód i w sposób uczciwy za niego zapłacić. Kilkuletnia praktyka sprawia, iż jesteśmy nie tylko zainteresowani autami popularnymi, ale dodatkowo autami nietypowymi i nawet wręcz niepopularnymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług, wierzymy, że zrealizujemy wszystkie Państwa wymagania. Jeżeli już zadecydowałeś, że chcesz odsprzedać swoje auto odpowiednim wyborem będzie kontakt z nami.

Dawniej osoba posiadająca samochód marki Mercedes była uważana za "kogoś". Jedynie biznesmenów, osoby które zarabiały naprawdę grube pieniądze było stać na zakup tak eleganckiego i drogiego auta. Dzisiaj czasy się nieco zmieniły, teraz prawie każdego stać na zmianę samochodu na lepszy. Coraz więcej ludzi wymienia swoje auta na nowe, wiele właścicieli różnych modeli tej marki sprzedaje je na Skup Mercedes, by na jego miejsce zakupić na przykład Toyotę, albo inną markę, która jest bardziej na czasie. Faktem jest, że starsze wersje Mercedesa okropnie "żarły" paliwo, nie są to samochody ekonomiczne przez to także nie nadawały się dla ludzi o przeciętnych zarobkach. Zainteresowanie tymi autami spadło, ale niestety takie są realia w tej branży. Koncerny prześcigają się cały czas między sobą, który wyprodukuje samochód bardziej pasujący dzisiejszym realiom. W czasach kryzysu każdy, czy to mieszkaniec dużego miasta, czy mniejszej miejscowości szuka samochodu w miarę taniego i ekonomicznego w eksploatacji, który również będzie trwały i posłuży na długi okres czasu.                                                                                           

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.