Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup Ford

Jesteśmy fachową i odpowiedzialną firmą zajmującą się skupem aut za gotówkę, zarówno od osób indywidualnych, jak również firm czy korporacji. Istniejemy na rynku pojazdów używanych od 1995 roku - w tamtym czasie powstał pomysł co chcemy robić. Auta są naszą pasją od nadzwyczaj wielu lat, cały czas rozszerzamy swą wiedzę odnośnie tego tematu, orientujemy się na bieżąco na rynku pojazdów samochodowych. Znamy tendencje obecnie panujące, popyt rynku na określone samochody, objętości silników lub też wariant paliwa. Staramy się regularnie śledzić realne kwoty transakcji, co pozwala nam w bardzo sumienny sposób wycenić każdy pojazd samochodowy i w sposób uczciwy za niego zapłacić. Nasze doświadczenie sprawia, iż jesteśmy nie tylko zainteresowani autami atrakcyjnymi, lecz dodatkowo autami nietypowymi i nawet raczej nieatrakcyjnymi. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, przypuszczamy, że spełnimy każde Państwa wymagania. Jeżeli już postanowiłeś, iż pragniesz odsprzedać swój samochód najlepszym wyborem będzie skontaktowanie się z nami.

Dla ludzi lubiących styl sportowy, którzy chcieliby wyróżniać się z tłumu ulic w miasta, spokojnie możemy polecić zakup auta Ford Puma. Nasz Skup Ford również interesuje się skupowaniem zarówno tych modeli aut, jak i pozostałych tego producenta. Sama nazwa już brzmi świetnie i wydaje się, że taki samochód sporo kosztuje. Jednak ten model Forda jest przeznaczony raczej dla mniej zamożnych kierowców, którzy za przyzwoitą cenę chcieliby podkreślić swój własny charakter. Producent Forda udostępnia ten model w różnych wersjach silnikowych i wyposażeniowych, pozwalając tym samym potencjalnemu użytkownikowi dobrać sobie auto według własnych wymagań. W tych Fordach możemy w szczególności spotkać ludzi młodych, którzy lubią sportowe kroje aut. Jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli drugiego co do wielkości producenta samochodów z USA, a zarazem piątego największego na całym świecie. Jego popularność jest spowodowana głównie konkurencyjną ceną, zaś dla ludzi lubiących dreszczyk emocji, zdecydowanie polecamy limitowany model Forda GT40.
                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.