Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup aut z uszkodzonym silnikiem

 

Macie uszkodzony silnik w samochodzie? Nic nie szkodzi, jesteśmy zainteresowani jego odkupieniem, jeśli tylko chcecie go sprzedać. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą, która tą tematyką zajmuje się od bardzo wielu lat. Sprzedaż samochodu to biznes, na sukces którego składa się wiele rzeczy. To, co nas wyróżnia to sposób wyceny za poszczególne modele, ponieważ możemy to robić dojeżdżając do klienta, bądź też dokonać wyceny mailowo. Drugim ważnym czynnikiem jest szybkość zrealizowania transakcji, czyli po prostu przelanie pieniędzy na konto naszego klienta. My robimy to w ciągu kilku minut od podpisania umowy, czyli de facto bardzo szybko.


Jesteśmy grupą ludzi kochających motoryzację, dlatego wybierając nas, możecie być spokojni o swoje samochody. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespół, który zajmuje się wyceną samochodu. Jeśli do tej pory baliście się, że nie sprzedacie swojego uszkodzonego samochodu, to dzisiaj nie musicie się już bać, gdyż my na pewno odkupimy od Was każdy pojazd z uszkodzonym silnikiem. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w stolicy, a na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć pewną statystykę, która mówi nam, że jeśli samochód jest wart 20 000 u konkurencji to u nas można za niego otrzymać bardziej realną wycenę szacowaną na blisko 23 000. Jak widać, jest to około 3 tysiące złotych, które na ulicy nie leżą i trzeba na nie zarobić. Nasz skup aut z uszkodzonym silnikiem to propozycja dla Was wszystkich i skoro wychodzimy do Was z prezentem w postaci kupienia samochodu z uszkodzonym serduchem, to warto ten prezent przyjąć. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.
                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.