Skup Aut

tel. 500 540 100     biuro@carskup.pl

Skup aut niemieckich

Po polskich drogach jeździ prawie 10 000 000 samochodów. Dziesięć milionów - aż 50% z nich to samochody niemieckie. Trudno się zatem dziwić, że nasz skup aut niemieckich ma wiele pracy przez okrągły rok, skoro codziennie skupujemy pojazdy pochodzenia niemieckiego. Kwestia sprzedaży starego samochodu od dawien dawna spędza sen z powiek wielu osobom, którym zależy na tym, aby skup zaoferował dobrą cenę za auto. Jeśli Państwo poszukujecie uczciwego i profesjonalnej firmy, która zajmuje się skupem aut i jest ceniona na rynku to oferta naszej firmy powinna Was zainteresować. Ze statystyk wynika, że nasza firma skupuje samochody niemieckie po 10% wyższych cenach niż konkurencja. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ chcemy być zwyczajnie uczciwi. Co nam z tego, że oskubiemy klienta na dwa tysiące, skoro on do nas już nie wróci? Przeciętny polski kierowca zmienia auto co 5 lat. Co 5 lat może do nas wracać. Nie chcemy tracić takiego klienta tylko dlatego, że mamy szansę zarobienia większej gotówki!

Zadowolenie - klucz do sukcesu!

Nasz skup aut niemieckich stawia na zadowolenie swoich klientów bo głęboko wierzymy, że w ten sposób zjednamy sobie kierowców. Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie jego portfel. Wiele firm konkurencyjnych w tej branży oferuje często bardzo śmieszne stawki za skupowane modele i robią to drogą manipulacji, dlatego pora z tym skończyć i znaleźć odpowiedni i odpowiedzialny skup samochodów, który nie będzie robił klientów w balona. Niestety, ale robienie w balona klientów jest na porządku dziennym i trudno z tym cokolwiek zrobić, ponieważ mało jest uczciwych firm i te nieuczciwe ciężko wyprzeć. Nam to się jednak może udać. Jeśli interesuje Was nasza oferta, to zachęcamy do kontaktu zarówno mailowego jak też telefonicznego!
                                                                                                                                                                      

 

 

                                   

                                   Zadzwoń: 666 330 878  

 
                                   Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.